Home O Organizaciji

O organizaciji PDF Štampa El. pošta

alt

Tehnološko-metalurški fakultet Univerziteta u Beogradu je u novembru 2008. godine pokrenuo inicijativu okupljanja svih nekadašnjih studenata kao i prijatelja Fakulteta u okviru organizacije ALUMNI TMF I PRIJATELJI. Ova organizacija treba da omogući nastavak druženja uspostavljenog u toku studija ali i da doprinese ojačavanju struke, pruži pomoć diplomiranim studentima kao i da uspostavi aktivnu, dvosmernu spregu Fakulteta sa privredom i društvom. U okviru proslave povodom 60 godina Tehnološko-metalurškog fakulteta dana 28. novembra 2008. godine organizacija ALUMNI TMF I PRIJATELJI je osnovana i započela sa aktivnostima.

Učlanite se i vi!

Donacije i članarine za zaposlene (najmanje 200 din. na godišnjem nivou) mogu se uplatiti na podkonto TMF:

račun br. 840-1441666-69;

poziv na broj: ALUMNI