Izlet na Carskoj bari PDF Štampa El. pošta
utorak, 28 april 2009 06:17

Pozivamo sve clanove organizacije ALUMNI i prijatelje TMF na izlet do Carske bare u subotu 9. maja 2009. g.

Program izleta:

PONUDA

Jednodnevni izlet Carskoj bari organizovan je za 9. maj 2009. godine. Polazak autobusom u 8h ispred TMF-a . Dolazak na Carsku baru oko 9,30h.

Tura podrazumeva:

1. Panoramsko razgledanje „Kaštela“ Ečka

2. Obilazak brodom Carske bare i šetnja „Stazom zdravlja“. Brod polazi u 10h. Doručak na brodu (banatske kiflice). Tura traje oko 2h.

3. Panoramsko razgledanje u Evropi najvećeg šaranskog ribnjaka „Ečka“

4. Dolazak u etno selo Belo Blato između 12 i 12,30h. Dobrodošlica u pansionu „Kod dve debele rode“ uz domaće vino, rakiju, leba i masti od mangulice, kafa i kisela voda uz prijatnu živu muziku; prodajna izložba slikara - naivca Miroslave Draganov iz Zrenjanina; šetnja po bedemu uz ribnjake; obilazak etno centra „Lujza“ i etno kuće „Belo Blato“; poseta katoličkoj i protestanskoj crkvi.

5. Polazak iz sela u 15h i odlazak u etno selo „Tiganjica“. Ručak uz tamburaški orkestar u restoranu „Banatska kuća“ (Trofej) u 16h. Meni: srneći gulaš, lepinja i kupus salata. Piće u restoranu se plaća.

6. Povratak u Beograd iza 20h.

Obavezno poneti sa sobom vodu za piće.
Cena aranžmana po osobi je 2,500 dinara sa ukljucenim ruckom.

Aranžman je predviđen za 50 osoba.

Informacije i rezervacije najkasnije do 25. aprila 2009. godine na telefon 063/ 347-597 (kontakt osoba Snežana Pašalić) ili preko internet stranice Alumni TMF.

Organizator izleta
mr Snežana Pašalić

Prijavljivanje i uplate prve rate do 30. aprila g-dji Snezani Pasalic na tel. 3640-232/126 ili putem elektronske poste na Ova adresa el.pošte zaštićena je od spam napada, treba omogućiti JavaSkript da biste je videli

Dodjite da se druzimo! Povedite porodicu i prijatelje!

Poslednje ažurirano četvrtak, 30 jul 2009 14:10