Izlet na Kopaonik PDF Štampa El. pošta
petak, 04 septembar 2009 10:41

Izlet na Kopaonik uz posetu Zupskoj berbi i obilazak manastira u Raskoj oblasti za vikend od 25. do 27. septembra u organizaciji Vladimira Pavičevića.

Polazak je u petak, 25.9.09. oko 15 sati. Prvo se posecuje Aleksandrovac gde se odrzava tradicionalna Zupska berba. Oko 22 sata stize se u dom PSDST "Rtanj", jedno od najlepsih mesta na najpoznatijoj planini Srbije. U subotu se obilaze manastiri Djurðevi Stupovi, Sopocani i Crna Reka.

Za subotu posle podne i nedelju su predvidjene ozbiljne planinarske i manje ozbiljne rekreativne setnje po Kopaoniku. Vecernje druzenje se podrazumeva. Povratak je u nedelju uvece. Cena za dva puna pansiona sa boravisnom taksom (ceo boravak) po osobi je 3000 din. za smestaj u dvokrevetnoj, 2700 din. trokrevetnoj, 2500 din. cetvorokrevetnoj i 2100 din. petokrevetnoj i sestokrevetnoj sobi sa kupatilom. Organizovace se prevoz autobusom ili minibusom (17 mesta), pri cemu ce cena zavisti od broja ucesnika (orijentaciono oko 2000 din. po osobi).

Zainteresovani treba da se jave Vladimiru Pavicevicu,

tel. 3303722, mob. 064 6156781,

e-posta Ova adresa el.pošte zaštićena je od spam napada, treba omogućiti JavaSkript da biste je videli

Poslednje ažurirano petak, 04 septembar 2009 10:48