Izlet na Frusku goru PDF Štampa El. pošta
sreda, 14 decembar 2011 10:11

Sindikat obrazovanja Srbije Sindikalna organizacija TMF poziva sve zaposlene TMF (bez obzira da li su njeni clanovi) i clanove ALUMNI-a na izlet "Fruskom gorom kroz istoriju". Posetce se manastiri Hopovo, Grgeteg, Krusedol i Velika Remeta, kao i Sremski Karlovci (muzeji, Saborna crkva, Gimnazija, vinarija i vecernje druzenje u prigodnom ambijentu). Polazak u subotu 17.12.2011. u 07,30 sati sa parkinga kod Sava centra, povratak tog dana uvece. Prevoz je besplatan za sve, ucesnici sami obezbeduju ulaznice i hranu.

Prijavljivanje je kod Zorice Vukovic (Studentska sluzba, soba 6, lokal 605, telefon 3303605, e-adresa Ova adresa el.pošte zaštićena je od spam napada, treba omogućiti JavaSkript da biste je videli ) zakljucno sa cetvrtkom, 15.12.2011. do 15 sati. Broj mesta je ogranicen, popunjavanje je po redosledu prijave. Molimo ucesnike koji se prijave da, ako iz bilo kojih razloga ne mogu na izlet, odmah po tom saznanju otkazu prijavu.

Srdacan pozdrav do skorog videnja na izletu!

Poslednje ažurirano sreda, 14 decembar 2011 10:15